RU

Україна та ЄС підпишуть Угоду про асоціацію

22.07.2008, 16:10

Нова угода між Україною та Європейським Союзом матиме назву Угода про асоціацію. Про це сьогодні повідомив журналістам Міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

"Остання новина щойно з Брюсселя, де засідають міністри закордонних справ країн Європейського Союзу: назва нової угоди буде Угода про асоціацію", - сказав В. Огризко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр назвав це хорошим результатом і підтвердженням того, про що під час візиту в Україну говорила Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель.

"Назва відображає внутрішнє наповнення цієї угоди. Воно ще не зовсім зрозуміле, тому що у нас немає до кінця прописаних економічних частин цієї угоди, тому що щойно почалися переговори про посилену зону вільної торгівлі з ЄС", - зазначив В. Огризко. Міністр також додав, що перед саммітом Україна-ЄС, який пройде восени в Евіані (Франція), відбудеться ще один, десятий за рахунком, раунд переговорів між Україною та ЄС.

Нагадаємо, під час свого візиту до Києва А. Меркель наголосила, що Німеччина і надалі підтримуватиме Україну. Вона вважає, що під час проведення переговорів щодо інтеграції України в Європейський Союз необхідно представляти загальні проекти, які підуть на користь громадянам.

Досьє на Володимира Огризка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини