RU

Україна та Польща пришвидшать введення в дію Угоди про малий прикордонний рух

14.07.2008, 15:17

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в рамках робочого візиту до Польщі зустрілася зі своїм польським колегою Дональдом Туском. Під час зустрічі обговорювалося питання українсько-польських двосторонніх взаємин. Зокрема, велику частину зустрічі було відведено проблемі найшвидшого введення в дію та реалізації двосторонньої Угоди про малий прикордонний рух.

Як повідомляє урядова прес-служба, Ю. Тимошенко звернулася до свого польського колеги з проханням врахувати досвід Угорщини та Словаччини, між якими вже діє відповідна угода стосовно 50-кілометрової прикордонної зони. Вона зазначила, що питання щодо українсько-польської прикордонної співпраці планується розглянути на засіданні Ради Європейського Союзу, яке відбудеться 22 липня.

У свою чергу голова Ради міністрів Республіки Польща Д. Туск пообіцяв докласти максимум зусиль для того, щоб Угода про малий прикордонний рух почала працювати якнайшвидше.

Крім того, під час зустрічі глава українського уряду позитивно оцінила польсько-шведську ініціативу про Східне партнерство. Після зустрічі у вузькому колі Прем'єр-міністри України та Польщі провели зустріч віч-на-віч.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Досьє на Дональда Туска >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини