RU

Україна і Румунія проведуть двосторонні консультації в Бухаресті

10.11.2008, 14:32

У Бухаресті, 14 листопада 2008 року відбудуться українсько-румунські політичні консультації. Про це сьогодні на брифінгу повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Кирилич зазначив, що відповідно до Плану консультацій з двосторонньої проблематики між МЗС України і МЗС Румунії на 2008-2009 роки 14 листопада в Бухаресті відбудуться політичні консультації щодо двосторонніх і міжнародних відносин.

За словами В.Кирилича, українську делегацію на консультаціях очолить заступник Міністра закордонних справ України Костянтин Єлісеєв. Під час цих консультацій планується обговорити актуальні питання двосторонніх відносин і міжнародної співпраці, зокрема, в контексті європейської і євроатлантичної інтеграції України.

Нагадаємо, План консультацій з двосторонньої проблематики між МЗС України і МЗС Румунії на 2008-2009 роки підписаний за результатами візиту Міністра закордонних справ Румунії в Україну 18 липня 2008 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини