RU

Україна і Росія сконцентруються на боротьбі з нелегальною міграцією

24.11.2008, 16:34

Україна і Росія домовилися про необхідність сконцентрувати спільні зусилля на протидії нелегальній міграції. Таке рішення було прийнято у Києві сьогодні під час робочої зустрічі делегацій Міністерства внутрішніх справ України і Федеральної міграційної служби Російської Федерації, присвяченої налагодженню співпраці в міграційній сфері.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у Департаменті у зв'язках з громадськістю МВС України, учасники зустрічі обмінялися думками про стан і перспективи розвитку співпраці між відомствами, про оптимальні шляхи розвитку двосторонніх відносин у сфері міграції, а також про розробку стратегії на майбутнє. Особлива увага приділялася питанням двосторонньої і багатосторонньої співпраці в сфері боротьби з незаконною міграцією.

Крім того, учасники делегацій обговорили проблеми, які виникають під час реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України і уряди Російської Федерації про порядок перетину українсько-російського державного кордону жителями прикордонних районів України і Росії, а також у процедурі імплементації Угоди про реадмісії між Кабінетом Міністрів і урядом Росії.

Сторони дійшли згоди щодо необхідності сконцентрувати спільні зусилля на організації протидії нелегальній міграції, виконанні міжнародних угод про реадмісії, контролі з дотримання правил перебування іноземців у державах, а також на проведенні ідентифікації іноземців, які втратили паспортні документи.

Усі досягнуті домовленості будуть закріплені в Меморандумі про співпрацю між Міністерством внутрішніх справ України і Федеральною міграційною службою Російської Федерації, який було розроблено відповідно до норм міжнародного права.

За підсумками зустрічі її учасники підписали Протокол з питань співпраці в міграційній сфері.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини