RU

Україна рада, що Лукашенко отримав доступ до Європи

14.10.2008, 17:56

Україна вітає рішення міністрів закордонних справ країн-членів ЄС щодо припинення заборони в'їзду на територію Євросоюзу білоруським чиновникам, в тому числі Президенту Білорусі Олександру Лукашенку.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства закордонних справ України, українська держава розглядає підтримку і розвиток діалогу між Республікою Білорусь і Євросоюзом як єдиний ефективний механізм вирішення актуальних проблем двосторонніх відносин і стримано ставиться до політики ізоляції. "Сподіваємося, що білоруська сторона відповідним чином відреагує на ініціативу з боку ЄС і буде робити подальші кроки, які сприяли б розвитку діалогу між ЄС і Білоруссю. Україна готова сприяти цьому", - зазначили у зовнішньополітичному відомстві України.

Нагадаємо, напередодні ЄС припинив дію заборони на в'їзд до ЄС О. Лукашенку та деяких офіційних осіб країни. Рішення строком на півроку прийняли міністри закордонних справ країн ЄС у відповідь на недавнє звільнення в Білорусі політичних ув’язнених.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини