RU

Україна проведе оцінку рівня корупції в Росії і США

01.12.2008, 14:39

Делегація України, в особі Міністерства юстиції України, братиме участь в 40-ому пленарному засіданні Групи держав проти корупції (GRECO) з 1 по 5 грудня 2008 року. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Мін'юсту.

Під час засідання Україна, як член GRECO, братиме участь у затвердженні проектів звітів щодо оцінки виконання антикорупційних рекомендацій Російською Федерацією, США, Польщею, Молдовою, Італією, Монако і Чорногорією. Ці звіти будуть використані для рейтингової оцінки держав з боку міжнародних організацій і позначаться як на інвестиційній привабливості країни, так і на іміджі держави загалом.

Раніше Україна в складі делегації GRECO, брала участь у проведенні оцінки і складання звіту щодо Польщі - стосовно відповідності законодавства і правової практики цієї держави антикорупційним стандартам Ради Європи в сфері криміналізації корупції, фінансування політичних партій і виборчих кампаній.

Також у рамках проведення пленарного засідання GRECO Україна візьме участь у затвердженні Програми діяльності організації на 2009 рік.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України пропонує внести зміни до Кримінального кодексу і Кримінально-процесуального кодексу України з вдосконалення процедур здійснення конфіскації і арешту прибутків, отриманих злочинним шляхом. Відповідний законопроект, розроблений Міністерством юстиції України, було схвалено на засіданні Кабміну.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини