RU

Україна і Польща можуть дістати вигоду з глобальної кризи

29.10.2008, 17:40

Україна і Польща можуть витягти для себе користь з глобальної фінансової кризи. Про це заявив Президент Польщі Лєх Качиньський під час щорічного Міжнародного інвестиційного саміту Донецької області, який проходить 29-31 жовтня.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ з Донецька, Л.Качиньський пояснив: "Такі країни, як Польща і Україна, можуть щось виграти на тому, що відбувається. Звичайно, не за рік або два, але якщо говорити про перспективу декількох років, то ми можемо скоротити ту відстань, яка відокремлює нас від країн західної Європи". За його словами, саме таку мету повинні ставити перед собою керівники українського і польського урядів і президенти цих країн, оскільки такі дії здійснюватимуться в інтересах цих держав.

Нагадаємо, що за результатами саміту повинні бути вироблені принципи економічної політики урядів України і Польщі, ідентифіковані проблемні питання і бар'єри в контексті їхнього практичного рішення в найближчому майбутньому, визначені перспективні напрями подальшого розширення українсько-польської співпраці на найближчу і далеку перспективу.

Поза рамками форуму В.Ющенко і Л.Качиньський проведуть перемовини з усього спектру питань двосторонньої співпраці і взаємодії на міжнародній арені. Особливий акцент в українсько-польському діалозі буде зроблено на підготовку до проведення Євро-2012.

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини