RU

"Україна" покаже правду про Януковича

05.02.2009, 08:59

Неофіційна правда про дитинство людини N1 в Партії регіонів, невідомі раніше факти його трудової і особистої біографії, зустрічі з "непротокольними" очевидцями, раритетні відео- і фотодокументи - все це у документальному фільмі "Лідер", який 8 лютого покажуть на телеканалі ТРК "Україна".

Як повідомляє сайт Донецького обласного відділення Партії регіонів, фільм про життя Віктора Януковича починає цикл розповідей про життя лідерів країни. "Починаємо з лідера, який має сьогодні найбільший рейтинг в Україні. Нас, як документалістів, у меншій мірі цікавила, назвемо так - "газетна", миттєва інформація: хто з ким товаришує, хто кому протистоїть", - сказав один із творців фільму Олександр Балабан.

"Нас більше цікавить людина як така. Не можна заперечувати, що Янукович на сьогодні - один із провідних лідерів нашої держави. І нам було цікаво проаналізувати його біографію, показавши глядачам свій погляд на цю людину - цілком можливо, відмінний від тих оцінок і того трактування, що були раніше", - відзначив О.Балабан.

У фільмі буде розказано, де насправді пройшли дитячі роки В.Януковича, звідки тягнеться коріння репутації "міцного господарника", яка ціна його вчених ступенів і чому насправді він у 2004-м відмовився від президентства. Відповідь на ці та інші питання спробують дати автори картини.

Стане відомо, наскільки ці відповіді здадуться переконливими і цікавими для телеглядачів, які раніше вже мали можливості ознайомитися із такими роботами цієї творчої групи, як 4-серійний документальний серіал "Волинь. Знак біди" і документальний фільм "УПА. Погляд крізь роки", які представляли Україну на міжнародних кінофестивалях.

Автори фільму - заслужений артист України, режисер театру і кіно Олександр Балабан та член Союзу кінематографістів України, режисер і оператор Олександр Радінський.

Нагадаємо, ТРК "Україна" входить до медіа-холдингу групи компаній СКМ, яким володіє народний депутат Ринат Ахметов.

Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини