RU

Україна починає інтеграцію в енергетичне співтовариство Європи

20.11.2008, 12:25

Перемовини між Україною і Європейським Союзом про членство України в договорі про енергетичне співтовариство стартують 25 листопада. Про це сьогодні повідомив журналістам Віце-прем'єр-міністр України Григорій Немиря.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г.Немиря зазначив, що ці перемовини є істотним елементом адаптації українського енергетичного законодавства до європейського. "Це дійсно важливий крок, оскільки зараз членами договору про енергетичне співтовариство є члени Західних Балкан. Договір про енергетичне співтовариство - це гармонізація законодавства і процедур, які регулюють енергетичну сферу з європейськими правилами і процедурами. Україна буде першою країною, яка є учасником європейської політики сусідства, що почне ці перемовини з Європейським Союзом", - сказав Г.Немиря.

Віце-прем'єр зазначає готовність української сторони до ведення цих перемовин.

Нагадаємо, Європейський Союз прагне розширити Європейське енергетичне співтовариство за рахунок України, Молдови і Туреччини, щоб у цих країнах діяли енергетичні правила ЄС. "Ми бачимо розширення Європейського енергетичного співтовариства за рахунок включення до нього Молдови, Туреччини і України з тим, щоб енергетичні правила ЄС поширювалися на всіх наших сусідів. Це забезпечить прозорість і поліпшить регулювання ринків", - зокрема, повідомила директор політичного підрозділу Ради ЄС Хельгі Шмід .

Досьє на Григорія Немирю >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини