RU

Україна очолила Раду Європи

11.05.2011, 14:30
Україна очолила Раду Європи - Фото
355f5f3feec864c8b5278bf84c412476.jpg

Україна очолила Раду Європи
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко (на фото) приступив до виконання обов'язків глави Комітету міністрів Ради Європи. Україна прийняла у Туреччині естафету верховенства до листопада 2011 року, коли її місце займе Великобританія.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС України, провідна роль у найбільш авторитетній європейській організації в сфері формування і захисту стандартів демократії і прав людини дасть змогу істотно укріпити позиції України в європейському політичному просторі, сприяти успіху євроінтеграції, визначеної Президентом Віктором Януковичем як пріоритетне завдання державної політики у всіх галузях.

"Під час свого верховенства Україна планує зосередити увагу Ради Європи на питаннях захисту прав дітей, розвитку місцевої демократії, пошуку спільних відповідей на загострення викликів поширення радикального націоналізму і нетерпимості. Україна виступає за те, щоб Рада Європи зміцнювалася як базова платформа для формування загальноєвропейських цінностей демократії і гуманізму для всіх країн континенту, незалежно від їхньої участі у тих чи інших наддержавних об'єднаннях", - йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини