Україна очолила Раду Європи

11.05.2011, 14:30
Україна очолила Раду Європи - Фото
355f5f3feec864c8b5278bf84c412476.jpg

У Міністерстві закордонних справ України переконані, що провідну роль у найбільш авторитетній європейській організації у галузі формування і захисту стандартів демократії і прав людини дасть змогу істотно укріпити позиції України

Україна очолила Раду Європи
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко (на фото) приступив до виконання обов'язків глави Комітету міністрів Ради Європи. Україна прийняла у Туреччині естафету верховенства до листопада 2011 року, коли її місце займе Великобританія.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС України, провідна роль у найбільш авторитетній європейській організації в сфері формування і захисту стандартів демократії і прав людини дасть змогу істотно укріпити позиції України в європейському політичному просторі, сприяти успіху євроінтеграції, визначеної Президентом Віктором Януковичем як пріоритетне завдання державної політики у всіх галузях.

"Під час свого верховенства Україна планує зосередити увагу Ради Європи на питаннях захисту прав дітей, розвитку місцевої демократії, пошуку спільних відповідей на загострення викликів поширення радикального націоналізму і нетерпимості. Україна виступає за те, щоб Рада Європи зміцнювалася як базова платформа для формування загальноєвропейських цінностей демократії і гуманізму для всіх країн континенту, незалежно від їхньої участі у тих чи інших наддержавних об'єднаннях", - йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - КЛУБ 4 ЛАПИСобаче офісне життя