RU

Україна не виконала 519 з 623 рішень Європейського суду

12.04.2010, 12:15

Українська держава повністю або частково не виконала 519 з 623 рішень Європейського суду з прав людини, винесених проти України. Про це з посиланням на дані Комітету з питань правосуддя Верховної Ради заявив Віце-прем'єр Володимир Сивкович.

Як повідомляє прес-служба Віце-прем'єра, кількість невиконаних судових рішень Європейського суду зростає з кожним роком, що не відповідає Конституції і законодавству. У зв'язку з цим В.Сивкович доручив Міністерству юстиції разом з Міністерством фінансів, МВС і Державним департаментом з питань виконання покарань вжити дієвих заходів для вирішення цих проблем.

Термін на виконання доручення закінчиться 27 квітня поточного року. За словами В.Сивковича, у разі потреби прийняття урядового рішення зазначені вище органи мають подати на розгляд Кабінету Міністрів узгоджені пропозиції.

Нагадаємо, Європейський суд з прав людини - орган, юрисдикція якого поширюється на усі держави-члени Ради Європи, що ратифікували Європейську конвенцію про захист прав людини і основних свобод. Нагляд за виконанням рішень суду веде Комітет міністрів Ради Європи, який стежить за виплатою грошової компенсації і за тим, як держава виправляє свої помилки.

Володимир Сивкович: біографія та добірка новин>>>
Права людини в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини