RU

Україна на третину збільшила військову співпрацю з Грузією

28.10.2008, 13:35

У 2007-2008 роках Україна на 30-40% збільшила свою військово-технічну співпрацю з Грузією. Про це заявив керівник департаменту з питань військової безпеки Ради національної безпеки і оборони Сергій Хімченко на прес-конференції у вівторок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, С.Хімченко, відповідаючи на запитання журналістів, чи постачала Україна до Грузії нову зброю, зазначив: "Усі види озброєнь, за винятком бойового модуля "Шквал", який є розробкою військово-оборонного комплексу, всі види озброєнь - це види, які розроблялися, вироблялися і потрапили на озброєння нам ще в радянські часи. Вони були залишені українській армії, і вони були надмірними".

Зокрема С.Хімченко наголосив, що танки Т-72 різних модифікацій, які Україна продавала в Грузію, не перебувають сьогодні на озброєнні української армії, оскільки є застарілими, а також не підлягають глибокої модернізації.

Представник РНБО додав, що сьогодні на складах перебуває близько 800 надмірних танків. С.Хімченко, крім того, вважає, що Україна в Грузію постачала дуже велику кількість озброєнь.

За його словами, Україна співпрацює із Грузією у військово-технічній сфері 8 років. "Ми продавали зброю протягом практично 8 років", - сказав він. До того ж С.Хімченко додав, що ця співпраця стала більш інтенсивною в 2007-2008 роках. "Орієнтовно на 30-35 до 40%", - сказав С.Хімченко, відповідаючи на запитання, на скільки збільшилися постачання зброї за вказаний час.

Про скандал на ринку озброєнь у статті "Україна торгує смертю" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини