RU

Україна може забути про НАТО мінімум на 10 років?

31.03.2009, 15:22

У найближчі десять років Україна не стане членом НАТО. Про це сьогодні журналістам заявив директор Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Бадрак відзначив: "Україна втратила свою цінність в очах гравців Північно-Атлантичного альянсу і опинилася у буферній зоні між НАТО і Росією. Основні європейські гравці НАТО - Німеччина і Франція - фактично відмовилися від підтримки євроатлантичних спрямувань України. Є підстави говорити про відмову від такої підтримки України і з боку США".

Експерт наголосив, що якщо західні держави після найближчого саміту НАТО продовжать цю політику стосовно України, - тобто, відмовляться від підтримки зусиль Києва, - то Україна ризикує на довгі роки виявитися поза зоною дії європейської системи цінностей.

В.Бадрак констатує, що сусіди України зацікавлені в ослабленні рівня її обороноздатності. А гарантії, дані Україні у 1994 році Росією і США при ядерному роззброєнні, не діють і не будуть діяти в майбутньому при негативних ситуаціях.

Нагадаємо, Росія різко негативно ставиться до зближення України з НАТО. Питання прийняття країн в НАТО натикається на гостру критику Кремля.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини