RU

Україна може взяти участь у миротворчій операції на Кавказі

13.08.2008, 12:10

МЗС України не виключає, що Україна може відправити своїх миротворців у Грузію. Про це повідомив на брифінгу у середу заступник Міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами К. Єлісєєва, вчора низка президентів, зокрема, і український провели перемовини та консультації у Грузії, де озвучили пропозицію переформатувати миротворчу операцію під егідою ОБСЄ.

Відповідаючи на питання журналістів, чи може у зв'язку із цим Україна відправити своїх миротворців до Грузії для участі у міжнародній миротворчій операції, К. Єлісєєв відзначив, що спочатку необхідно припинити вогонь і усі військові дії. Після цього, сказав заступник міністра, розпочнеться нова стадія – переговорний процес щодо подальшої міжнародної присутності у цьому регіоні. "Щойно буде визначено відповідний формат, звичайно, Україна буде готова розглянути питання своєї участі (у миротворчій операції – ред.)", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Ющенко повідомив, що план, який пропонує українська сторона для вирішення конфлікту у Грузії, містить такі пункти, як припинення вогню, початок перемовин, надання гуманітарної допомоги та забезпечення доступу до потерпілих районів відповідних миротворчих акцій, інтернаціоналізацію миротворчого корпусу.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини