RU

Україна хоче організувати поромне сполучення з Грецією

08.06.2010, 16:05

Україна зацікавлена у забезпеченні поромного сполучення для туристичних перевезень між Україною і Грецією. Про це заявив Президент України Віктор Янукович, коментуючи результати своєї зустрічі з Президентом Грецької Республіки Каролосом Папульясом.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента, В.Янукович наголосив, що Україна і Греція має значно активізувати свої двосторонні відносини. Йдеться, зокрема, про співпрацю в галузі туризму. "Ми з Президентом Греції домовилися значно активізувати наші взаємовідносини. Для цього сьогодні треба на рівні міжурядової комісії підготувати цілий ряд угод", - сказав він.

За його словами, маючи потенціал туристичної держави, Україна надзвичайно зацікавлена у використанні величезного досвіду Греції у цій сфері. "Ми хочемо підписати ряд угод, які відкрили б нам цей шлях", - зазначив Президент. За його словами, йдеться, зокрема, про забезпечення поромного сполучення для туристичних перевезень між Україною і Грецією.

В.Янукович також повідомив, що вже найближчим часом в Україні буде розглядатися окремий закон щодо розвитку Криму. "Сьогодні Автономна Республіка Крим значно відстає від сусідів у розвитку туризму", - сказав Президент, додавши, що зараз є необхідність у будівництві мосту, який з'єднає Кримський півострів і Краснодарський край РФ.

Віктор Янукович: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини