RU

Україна готова стати у керма ОБСЄ

22.06.2010, 14:40

Україна готова головувати в Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) в 2013 році. Пріоритети такого головування Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко оприлюднить сьогодні у Відні на спеціальному засіданні постійної ради ОБСЄ. Про це на брифінгу повідомив прес-секретар К.Грищенко Олег Волошин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Волошин зазначив, що сьогодні ж К.Грищенко офіційно підтвердить намір України взяти на себе головування у цій організації у 2013 році. "Спеціальне засідання було ініційоване Україною для того, щоб Міністр закордонних справ виступив з доповіддю про внутрішньополітичну ситуацію у нашій державі, пріоритетні напрями діяльності уряду і пріоритети нашої зовнішньої політики", - зокрема наголосив О.Волошин.

Нагадаємо, у травні Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що Росія підтримує прагнення України зайняти пост голови ОБСЄ в 2013 році. З 1 січня 2010 року ОБСЄ очолює Казахстан, перший з колишніх радянських республік що став країною-головою в Організації з безпеки і співпраці в Європі. ОБСЄ - найбільша з регіональних організацій у світі, яка займається проблемами безпеки. До неї належать 56 держав.

Костянтин Грищенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини