RU

Україна чекає від саміту з ЄС отримання плану дій безвізового режиму

16.11.2010, 16:15
Україна чекає від саміту з ЄС отримання плану дій безвізового режиму - Фото
8ed9e79050627b909fd4f780ee371ffc.jpg

Україна чекає від саміту з ЄС отримання плану дій безвізового режиму
Україна чекає від саміту Україна-ЄС, який відбудеться у Брюсселі 22 листопада, надання плану дій щодо введення безвізового режиму. Про це повідомив сьогодні на брифінгу керівник прес-служби МЗС України Олександр Дікусаров.

"Головним результатом саміту має стати очікуване надання Україні плану дій щодо введення безвізового режиму", - сказав О.Дікусаров, якого цитує УНІАН. Також він додав, що делегацію України на саміті очолить Президент України Віктор Янукович.

Європейський Союз представлятиме Президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей і Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозу. Під час пленарного засідання саміту буде обговорено широкий спектр питань, враховуючи перемовини про укладення угоди про асоціацію, створення зони вільної торгівлі, безвізового діалогу, співпраці у сфері енергетики і транспорту.

Очікується, що предметом особливої уваги стануть питання внутрішньополітичного розвитку України. Одним із ключових підсумків саміту також буде входження у завершальну стадію перемовин щодо укладення угоди про асоціацію між Україною і ЄС, зокрема, у частині створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Під час саміту планується підписання протоколу до Угоди про партнерство і співпрацю між Україною і ЄС щодо участі України у програмах ЄС, що дасть змогу Україні повною мірою використати потенціал секторної співпраці з Євросоюзом.

Інтеграція в ЄС і НАТО: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини