RU

Україна буде наполягати на перспективі членства в ЄС

29.09.2011, 18:04
Україна буде наполягати на перспективі членства в ЄС - Фото
f26eb10c39c9355c63ca28486f82f7e0.jpg

Україна буде наполягати на перспективі членства в ЄС

Україна буде наполягати на закріпленні в Угоді про асоціацію перспективи членства в Європейському Союзі. Про це заявив президент України Віктор Янукович.

"Угода про асоціацію є для нашої держави дуже важливою, і ми наполягали і будемо наполягати на тому, щоб в цій угоді була відображена перспектива України вступу в Європейський Союз", - сказав він на брифінгу в четвер у Варшаві по завершенні зустрічі з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском, передає Інтерфакс-Україна.

Янукович наголосив, що українська сторона усвідомлює все майбутні труднощі, пов'язані з ратифікацією відповідних документів в національних парламентах.

"Ми чудово розуміємо, що під час ратифікації цих угод ці питання будуть обговорюватися в кожній з європейських країн, парламентами цих країн і це питання буде дуже чутливим для наших сторін", - сказав президент України.

При цьому Янукович наголосив, що переконаний в тому, що партнери України в Європі, особливо польські друзі, "з розумінням ставляться до того прогресу, який зараз є на даному шляху".

Президент висловив упевненість в тому, що проведення самміту "Східне партнерство" відкриє новий шлях для розвитку торгово-економічних відносин, євроінтеграційних процесів в Україні.

Віктор Янукович: біографія, новини>>>
Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини