RU

Україна і Бразилія спрощують візовий режим

02.12.2009, 16:14

У рамках державного візиту Президента Бразилії Інасіу Лули да Сілва в Україні відбулася церемонія підписання низки двосторонніх документів. Серед підписаних документів - угода про часткову відмову від віз.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, за підсумками проведених зустрічей Віктор Ющенко і І. Сілва підписали спільну декларацію. У декларації президенти приділили увагу основним результатам перемовин, визначенню перспективних напрямів подальшої міждержавної взаємодії у сферах, що становлять стратегічний інтерес для двох держав.

Підписання цього документа сприятиме активізації і подальшому розвиткові міждержавного діалогу - посиленню взаємодії в межах міжнародних організацій, початку співпраці у таких перспективних сферах, як військово-технічна співпраця, енергетика, авіабудівництво, сільське господарство.

У присутності глав держав сторони підписали: Договір між Україною і Федеративною Республікою Бразилія про передачу засуджених осіб; Угода між Кабінетом Міністрів України і урядом Федеративної Республіки Бразилія про повітряне сполучення; Угода про культурну співпрацю між КМУ і Урядом Бразилії; Угода між Кабінетом Міністрів України і урядом Федеративної Республіки Бразилія про часткову відмову від віз.

Зокрема Угода між КМУ і урядом Бразилії про часткову відмову від віз створює правові підстави для лібералізації візового режиму щодо окремих категорій громадян України і Федеративної Республіки Бразилія. Зокрема передбачається, що громадяни договірних сторін мають право вільно подорожувати без віз із діловою чи туристичною метою.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини