RU

Україна і Бразилія можуть стати стратегічними партнерами

13.11.2008, 18:30

Визначити механізми координації діяльності загальних робочих груп із залученням фахівців двох країн у перспективних напрямах двосторонньої співпраці між Україною і Бразилією. Такі рішення, прийняті сьогодні під час зустрічі Секретаря РНБО України Раїси Богатирьової з керівником Секретаріату із стратегічних питань Адміністрації Президента Бразилії, Державним Міністром Роберто Мангабейра Унгером.

Як повідомляє прес-служба глави держави, сторони обговорили питання українсько-бразильскої співпраці в авіаційній, космічній, військово-технічній і енергетичній сферах.

Було підписано Меморандум, що визначає механізми координації діяльності в космічній і авіаційній галузях, атомній енергетиці, військово-технічній сфері, високих технологій, біопалива і добрива, освіти і науки.

Сторони порушили актуальні питання міжнародної безпеки і ситуації, яка склалася в зв'язку зі світовою фінансовою кризою. Зазначалося про наявність значного потенціалу для розвитку співпраці між Україною і Бразилією і достатня кількість передумов для виведення його на рівень стратегічного партнерства.

Керівники двох відомств досягли домовленості щодо підготовки і висновку Меморандуму про співпрацю між Апаратом РНБОУ і Секретаріатом з стратегічних питань Адміністрації Президента Бразилії.

Досьє на Раїсу Богатирьову>>>

Детальніше про резонансні події >>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини