RU

Україна без Кучми. Екс-президент не повернеться у велику політику

25.02.2009, 11:03

Леонід Кучма не має бажання повертатися у велику політику. Про це він заявив в інтерв'ю "Комсомольській правді в Україні".

"Ні. І тоді, в 2004 році, не мав. Звичайно, я не можу бути абсолютно поза політикою: все-таки 10 років займав посаду Президента. Але бажання повертатися не виникає", - зокрема, зізнався другий глава української держави.

Водночас, Л.Кучма стверджує, що не його не тішить нинішня ситуація в країні. "Хтось з журналістів (в 2004 році - ред.) спитав: як ви вважаєте, що буде з нашою країною після вас? А я відповів, що також хочу подивитися на Україну без Кучми. Без злорадства відповів. Від того, що сьогодні у нас відбувається, я радості не почуваю", - наголосив він.

Відповідаючи на питання, чи зверталися до нього представники влади за порадою, Л.Кучма заявив: Ні, звичайно. Та що там... Вони собою упиваються. Україна - не Америка. Ось Барак Обама прийшов напередодні інавгурації у Білий дім, куди зібрав всіх колишніх президентів США Джордж Буш. А потім Обама зустрівся зі своїм головним противником на минулих виборах. Мовляв, давайте об'єднувати зусилля на благо країни. Все для Америки! У нас все для себе..."

Нагадаємо, Л.Кучма займав посаду Президента України з 1994 по 2004 рік.

Леонід Кучма: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини