RU

Указ Ющенка про дострокові вибори втратив чинність

28.04.2009, 08:50

Указ Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання N911 втратив юридичну силу. Про це в інтерв'ю виданню "Главред" повідомила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук.

Вона пояснила цей факт тим, що день 7 грудня 2008 року, на який цим Указом було призначено дострокові парламентські вибори, давно минув.

"Тому на сьогодні цей Указ не породжує і не може породжувати ніяких юридичних наслідків. Тому про відновлення самого цього Указу йтися вже не може", - заявила М.Ставнійчук.

Нагадаємо, 20 жовтня Президент Віктор Ющенко у зверненні до українського народу заявив про припинення дії своєї Указу "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів" від 9 жовтня 2008 року.

Водночас, Секретаріат Президента сподівається, що коли народні депутати позбудуться ілюзій щодо створення парламентської коаліції, вони самі ухвалять рішення про фінансування дострокових виборів. Зокрема, глава української держави переконаний, що вибори все одно відбудуться, і в будь-якому разі буде прийнято рішення про їхнє фінансове забезпечення.

Про характер можливих виборів читайте у статті "З бруду у князі">>>
Все про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини