Угорщина скасовує плату за національні візи для українців

24.11.2016, 16:26
Угорщина скасовує плату за національні візи для українців - Фото
Володимир Гройсман і Віктор Орбан (фото - kmu.gov.ua)

Прем'єр Угорщини закликав українського прем'єра розглянути можливість забезпечення Україною подібних можливостей для угорців на паритетній основі

Угорщина прийняла рішення видавати українським громадянам національні візи безкоштовно. Про це заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, спілкуючись з журналістами за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Про це сказано в повідомленні на сайті Кабміну.

"Угорщина прийняла рішення про те, що візи типу "Д" ми будемо видавати українським громадянам безкоштовно", - заявив Віктор Орбан.

Глава українського уряду подякував прем'єр-міністру Угорщини за рішення про безкоштовну видачу національних віз для українських громадян.

"Переконаний в тому, що ця новина, яку ви сьогодні оприлюднили в рамках нашого візиту, буде дуже добре сприйнята українськими громадянами. І хочу запевнити, що з боку України ви маєте надійного, якісного партнера. Ми підтримували і будемо підтримувати Угорщину в тих питаннях, де це необхідно", - підкреслив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр Угорщини також закликав главу українського уряду розглянути можливість забезпечення Україною подібних можливостей для угорців на паритетній основі.

Національна віза D видається для однієї держави, в якій людина плануєте перебувати тривалий термін. При цьому треба мати вагому підставу для оформлення такої візи.

Метою поїздки може бути: навчання в університеті; трудова діяльність, відрядження; спортивні та культурні заходи; возз'єднання сім'ї.

Національна віза є довгостроковою, що має на увазі роботу або навчання в конкретній країні. Вона видається лише для однієї держави і дає можливість перебувати в ній до 180 днів протягом шести місяців. Національна віза дозволяє жити в обраній країні постійно. Щоб отримати дозвіл на проживання, слід звернутися до відповідних держслужб.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии