RU

Угорщина не стане блокувати антиросійські санкції - МЗС

06.10.2017, 18:03
Угорщина не стане блокувати антиросійські санкції - МЗС - Фото
Петер Сіярто (фото - ЕРА)
Угорщина пообіцяла у відповідь на прийняття закону про освіту не підтримувати жодної української ініціативи на міжнародній арені, проте це не стосується санкцій проти РФ за агресію проти України. Про це глава МЗС Угорщини Петер Сіярто сказав в інтерв'ю Коммерсанту.

"Поки це українське законодавство залишається в силі, ми не підтримаємо жодної української ініціативи в жодній міжнародній організації. Ми також не підтримаємо жодного важливого для України рішення", - сказав Сіярто.

Разом з тим, на уточнююче запитання журналіста він відповів, що Угорщина не стане перешкоджати продовженню санкцій Євросоюзу проти Росії.

"Санкції - це окреме питання... Ми не раз підкреслювали і те, що хоча ми і не вважаємо санкції, скажімо так, "успішними", ми не станемо підривати європейську єдність - адже в ньому сила Євросоюзу", - зазначив глава МЗС Угорщини.

14 вересня віце-прем'єр і міністр закордонних справ Болгарії Катерина Захарієва заявила, що міністри закордонних справ Угорщини, Румунії, Греції та Болгарії направлять лист ОБСЄ з "сигналом" про те, що новий закон України про освіту не повинен зашкодити правам нацменшин.

3 жовтня голова МЗС Угорщини Петер Сиярто заявив, що Угорщина і Румунія мають намір об'єднати зусилля для того, щоб домогтися змін закон про освіту.

Представник Єврокомісії Майя Косьянчич в Брюсселі заявила, що Україна повинна враховувати думку Венеціанської комісії при імплементації закону про освіту.

29 вересня Міністерство закордонних справ України направило закон про освіту на розгляд до Венеціанської комісії.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини