RU

Угоду про коаліцію можуть парафувати ще до засідання Ради

03.11.2014, 17:48
Угоду про коаліцію можуть парафувати ще до засідання Ради - Фото
Віталій Ковальчук
Угода про формування нової коаліції може бути парафована ще до першого засідання Верховної Ради восьмого скликання. Про це повідомив сьогодні представник Блока Петра Порошенка в робочій групі з формування нової коаліції Віталій Ковальчук по завершенні її засідання, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Ковальчук нагадав, що підписана коаліційна угода може бути тільки після того, як Центральна виборча комісія оголосить офіційно результати виборів і нові депутати приймуть присягу на засіданні парламенту. "Але ми не виключаємо, що сам текст коаліційної угоди може бути попередньо парафований, безумовно, ще до проведення першого засідання Верховної Ради восьмого скликання", - сказав він.

Представник партії Самопоміч Оксана Сироїд повідомила, що сьогодні на засіданні групи було визначено основний перелік реформ. Було вирішено, що сім експертних робочих груп працюватимуть протягом двох днів кожна за своїм напрямком і в четвер на засіданні робочої групи будуть представлені узгоджені позиції експертів від кожної політичної сили. "Це реформи, які будуть включені в коаліційну угоду і на основі яких буде сформована програма діяльності уряду. Серед пріоритетних - реформа в сфері безпеки і оборони, а також реформа бюджетної системи", - сказала вона.

Ковальчук повідомив також, що представники робочої групи від Блоку Петра Порошенка, Народного фронту та об'єднання Самопоміч розраховують, що до них приєднаються представники партії Батьківщина і Радикальної партії Олега Ляшка. "Сподіваємося, що вже наступного разу, коли ми будемо збиратися в четвер о 15:30, їхні представники візьмуть участь у діяльності нашої групи", - додав він.

За його словами, з самого початку роботи групи було прийнято рішення про те, що створюється проект коаліційної угоди, який повинен стати результатом спільної роботи. "Ні протиріч з приводу того, який текст береться за базовий. Ми визначили структуру документа, і на сьогодні ми вже домовилися про змістовну частину, що стосується напрямів реформ. А в четвер, я думаю, ми приймемо рішення про регламент взаємодії коаліції і уряду", - сказав він.

Представник Народного фронту В'ячеслав Кириленко, відповідаючи на питання про те, чи узгоджений формат ради коаліції, сказав, що в раді будуть представлені по три особи від кожної політичної сили, але кожна політична сила буде при цьому володіти одним голосом. А на загальних зборах коаліції рішення прийматиметься більшістю голосів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини