RU

Угоду про асоціацію з ЄС можуть підписати через 6-12 місяців

30.03.2012, 17:55
Угоду про асоціацію з ЄС можуть підписати через 6-12 місяців - Фото
3330030d5accc6dcad7befe823fd2fbb.jpg
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вважає, що парафована сьогодні угода про асоціацію з Європейським Союзом може бути підписана через 6-12 місяців. Про це він сказав сьогодні на брифінгу.

"Ми домовилися зі стороною ЄС про продовження технічної роботи, спрямованої на підготовку угоди до підписання. Ми розуміємо, що це масштабна робота, яка вимагає часу", - сказав Грищенко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр навів як приклад, що навіть за угодами про зону вільної торгівлі Євросоюзу з Колумбією або Перу, які є менш значимими, ніж угода про асоціацію з Україною, з моменту парафування до підписання пройшло близько року.

"Тому з чисто технічної точки зору, звичайно, на це піде кілька місяців. У самому оптимістичному варіанті  йдеться від 6 до 12 місяців. Говорити про вступ в силу, напевно, зараз ще рано, оскільки спочатку нам потрібно прийняти всі необхідні рішення тут, в Україні, і, відповідно, повинні бути прийняті такі рішення й стороною Євросоюзу ", - сказав Грищенко.

Він додав, що ці рішення будуть прийняті після проведення технічної роботи. "Питання тільки в тому, що якщо в Україні ми звикли працювати й по 16 годин за нашу зарплату, то в Європейському Союзі звикли працювати не більше восьми за їх зарплату. Тому ми будемо зі свого боку прискорювати цей процес з тим, щоб якомога швидше вийти на кінцевий результат", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини