RU

Угоду БЮТ і ПР могли вкрасти з комп'ютера Тимошенко

04.06.2009, 12:18

Служба безпеки України може бути причетна до опублікування секретних коаліційних домовленостей між БЮТ і Партією регіонів. Про це повідомляє газета "Сегодня", покликаючись на джерело близьке до переговорів.

На початку тижня в Інтернеті з'явився докладний виклад коаліційних домовленостей БЮТ і Партії регіонів. Зокрема, щодо розподілу посад. В обох фракціях це не викликало захоплення.

"Інформація була настільки точною, як то кажуть, до останньої коми, що стає відразу зрозумілим, що її міг "злити" у ЗМІ тільки той, хто має на руках проект домовленостей. У повному вигляді він є тільки у трьох людей. У Віктора Януковича, але він комп'ютером не користується, і в нього текст був у роздрукованому вигляді. Другий примірник - у ноутбуці Бориса Колеснікова, але той завжди з ним. Третій примірник - в кабмінівському комп'ютері Юлії Тимошенко. Висновок напрошується, що забрали інформацію саме з комп'ютера прем'єра. Ми обговорили це питання і дійшли висновку, що це могла зробити тільки СБУ. Якщо це так, то спецслужба просто вкрала інформацію і передала в пресу", - каже джерело, близьке до переговорів.

Прес-секретар голови СБУ Марина Остапенко відреагувала на цю версію коротко: "Нісенітниця! Спецслужба політикою не займається. І чутки не коментує".

Але інформоване джерело в СБУ виявилося не таким категоричним: "В принципі, ми не проти, навпаки, були б дуже раді мати такі круті можливості доступу до інформаційних систем. Однак зараз вони, на жаль, значно скромніші. Говорячи про цей випадок, - СБУ комп'ютери не зламувала, в чужі ноутбуки не влазила. Подібні розмови - негарна провокація з боку тих, хто їх поширює. Однак заперечувати, що ми маємо точні дані про переговори по ПРіБЮТ я не буду. Слава богу, є ще в Україні чесні люди - їм дякувати треба за високу свідомість".

Нагадаємо, сьогодні заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив, що створення коаліції між Партією регіонів і БЮТ можливе вже сьогодні.

Створення коаліції БЮТ і ПР: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини