RU

Угода Україна - Євросоюз парафована частково

02.04.2012, 16:25
Угода Україна - Євросоюз парафована частково - Фото
c936b2b62dd261b2906124440598f59c.jpg
Угода про асоціацію Україна - Європейський Союз парафована частково. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповіли в представництві ЄС в Україні.

Відповідаючи на питання, чи є можливість ознайомитися з текстом парафованого минулого тижня документа, в представництві ЄС в Україні розповіли, що фахівці продовжують роботу над угодою. При цьому сам етап парафування в Євросоюзі вважають технічним. "Угода про асоціацію Україна - Європейський Союз ділиться на дві частини. Перша частина - політична. Друга - економічна. Минулого тижня була парафована політична й лише частина економічної складової угоди. Остаточне парафування економічної частини, орієнтовно, відбудеться влітку", - розповів керівник відділу преси та інформації представництва ЄС в Україну Золтан Салаї.

Він зазначив, що процес, який сьогодні відбувається, можна порівняти з покупкою нерухомості. "Коли ви приймаєте рішення придбати нерухомість, то на кожній сторінці договору сторони повинні поставити свій підпис. Це й називається - парафування. Але в нашому випадку залишається без парафування остання сторінка угоди. Коли буде завершено весь процес підготовки документа, коли фахівці завершать роботу з економічною частиною, то почнеться наступний етап - буде офіційно підписана остання сторінка", - розповіли в представництві.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня Україна і ЄС парафували в Брюсселі текст угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі. При цьому в МЗС України заявили, що текст угоди не може бути оприлюднений до його підписання. "Існує стандартна практика з цього питання, яка полягає в тому, що текст угоди не оприлюднюється до підписання", - заявили в МЗС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини