RU

Угода про асоціацію з ЄС, можливо, парафована не буде

14.12.2011, 12:11
Угода про асоціацію з ЄС, можливо, парафована не буде - Фото
e28985b243ca8268de7ed13f2ef9a1e8.jpg
Парафування угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, можливо, не відбудеться на саміті 19 грудня. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин, коментуючи заяву посла України при ЄС Костянтина Єлісеєва.

"Це повідомлення Deutsche Welle дещо плутане. Насправді, сторони не ставили питання про підписання якихось документів 19 грудня на саміті Україна-ЄС. Крім того, угода про зону вільної торгівлі - складова угоди про асоціацію між Києвом і Брюсселем. Таким чином, не може такого бути, щоб ЗВТ розглядалася окремо від асоціації. І слова Єлісєєва, очевидно, подали неправильно, тому що він не міг сказати так, як написали журналісти", - наголосив Волошин.

За його словами, Міністерство закордонних справ продовжує роботу над угодою про асоціацію між Україною та ЄС і займається підготовкою саміту 19 грудня.

При цьому в МЗС зазначили: "Можливо, що парафування угоди про асоціацію не відбудеться в рамках саміту. Але, тим не менш, буде заявлено про зближення сторін і про завершення переговорів про асоціацію", - сказав Волошин.

При цьому він пояснив, що парафування угоди - це визнання ідентичності тексту угоди тій, про що було домовлено. "Це чисто технічний етап, який жодним чином не вводить в дію сам документ. Нічого не зміниться від того, парафовано текст чи ні", - додав Волошин.

"Так, ймовірно, що парафування не буде, але це не Армагеддон. Для нас принципове саме завершення переговорів. Саміт важливий сам по собі", - наголосили в МЗС.

Петро ШУКЛІНОВ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини