RU

УДАР звинуватив владу у підробці проекту-пастки для Кличка

24.10.2013, 17:47
УДАР звинуватив владу у підробці проекту-пастки для Кличка - Фото
Віктор Чумак, фракція УДАР
Народний депутат від Батьківщини Ігор Бриченко заявляє, що до скандальної поправки відношення не має. Ударівці вимагають, щоб у ситуації розібралася прокуратура, повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Виступаючи з парламентської трибуни  народний депутат від Батьківщини Ігор Бриченко заявив: "До закону 2054 і поправками, під якими стоїть прізвище народного депутата Ігоря Бриченка, я не маю ніякого відношення". У свою чергу, народний депутат від фракції УДАР Віктор Чумак звернув увагу на те, що народний депутат Бриченко щойно під стенограму заявив про скоєння злочину, передбаченого статтею 358 Кримінального кодексу України.

Також Чумак повідомив, що народний депутат від Батьківщини Сергій Терьохін надав документи, що свідчать про фальсифікацію тексту законопроекту до другого читання. Зокрема, різниця між порівняльною таблицею, яка розглядалася на комітеті, і порівняльною таблицею, яку роздавали депутатам у залі, становить 22 поправки. "Після того, що з трибуни Верховної Ради прозвучало, що було скоєно посадовий злочин, ви (спікер Володимир Рибак,  - ред. ) не має ніякого права підписувати цей закон. Ви повинні призначити розслідування, передати матеріали до прокуратури для проведення досудового розслідування цього злочину", - сказав Чумак, звертаючись до спікера Володимира Рибака.

Нагадаємо, сьогодні провладна більшість у Верховній Раді ухвалила законодавчі зміни, за допомогою яких можна заборонити реєстрацію кандидатом у президенти Віталію Кличку, який не проживає тривалий час на території України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини