RU

УДАР зняв частину кандидатів на користь Батьківщини

14.10.2012, 15:49
УДАР зняв частину кандидатів на користь Батьківщини - Фото
36e422349725de77d1e998e157f8fd68.jpg

Як повідомляє прес-служба УДАРУ, партія УДАР заради перемоги, формування демократичної більшості у парламенті нового скликання та відсторонення від влади Партії регіонів, провівши переговори щодо ситуації в одномандатних округах з ВО Батьківщина, заявляє, що для того, щоб в мажоритарних округах на виборах до Верховної Раду не перемогли представники влади, УДАР та ВО Батьківщина повинні зробити все від них залежне.

"ВО Батьківщина пристала на позицію партії УДАР щодо визначення єдиних кандидатів у мажоритарних округах за підсумками незалежних соціологічних досліджень і оцінки рівня підтримки кандидатів громадянами, а також їхніх перспектив об'єднати голоси виборців і перемогти представників Партії регіонів та її сателітів. Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом та своїми виборцями, від партії УДАР на користь кандидатів від Батьківщини свої кандидатури знімають 26 висуванців", - підкреслюється в заяві партії.

Автори документа також додали, що в партії УДАР розраховують на те, що Батьківщина, "виходячи з тих же міркувань, відкличе своїх кандидатів з 22 округів".

Також повідомляється, що шість кандидатів від партії УДАР знімаються в підтримку опозиційно налаштованих самовисуванців. "Ми розраховуємо, що цих самовисуванців ми підтримаємо спільно з Батьківщиною", - наголошується в заяві.

"В округах, де перемога представників влади не є імовірною, або де зняття кандидатури від УДАРу чи Батьківщини не змінює ситуації на окрузі, ми виходимо з принципу політичної конкуренції і закликаємо виборців підтримати демократичну силу, чия позиція їм ближча", - сказано в документі .

У партії також наголосили, що УДАР не змушував своїх кандидатів зняти кандидатури, абсолютна більшість з них зробили свідомий вибір.

"Ми очікуємо симетричних кроків ВО Батьківщина, виходячи з результатів переговорів і підтримки кандидатів на виборчих округах", - заявили в партії.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини