УДАР залишається у Верховній Раді на вихідні

УДАР залишається у Верховній Раді на вихідні - Фото
08.02.2013, 13:46

Лідери фракцій відновлять переговори в понеділок о 10:00, а до того часу ударівці продовжать блокувати трибуну

Влада і більшість знову не домовилися, народні депутати від партії УДАР залишаються у Верховній Раді на вихідні. Про це повідомив журналістам на брифінгу лідер фракції Віталій Кличко.

"Ми будемо відстоювати свою позицію, перебуваючи в залі день і ніч", - сказав Кличко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Лідери фракцій відновлять переговори в понеділок о 10:00.

Заступник лідера фракції УДАР Віталій Ковальчук пояснив журналістам, що ударовці залишаються в сесійній залі як мінімум до понеділка. "Ми залишаємося як мінімум до понеділка. У понеділок збираємося, чекаємо, що будуть обговорювати, які рішення будуть приймати. Ми будемо тут і сьогодні вночі, і завтра вночі", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи залишаться в залі тільки ударівці, Ковальчук зазначив: "Ми не проти, щоб до нас приєдналися й інші депутати, але поки відповідаємо тільки за свою фракцію".

Нагадаємо, за станом на сьогоднішній ранок, президія і трибуна Верховної Ради як і раніше заблоковані. Сьогодні роботи не буде. Заступник лідера фракції Батьківщина Олександр Турчинов зазначив, що тривають нескінченні і безрезультатні консультації у спікера Володимира Рибака.

Опозиціонери вимагають вирішити питання з особистим голосуванням народних депутатів. Один з варіантів - застосування сенсорної кнопки.

У Партії регіонів заявляють, що у вівторок, 19 лютого, зможуть переблокувати Верховну Раду. В крайньому випадку - розблокувати силою.