RU

УДАР виступив за імпічмент Януковичу та звільнення Тимошенко

29.10.2012, 11:49
УДАР виступив за імпічмент Януковичу та звільнення Тимошенко - Фото
Віталій Кличко (фото - klichko.org)
Лідер партії УДАР Віталій Кличко запропонував всім опозиційним силам спільні дії в новій Верховній Раді України щодо усунення режиму Віктора Януковича і визволення політичних в'язнів.

"Партія УДАР пропонує демократичним силам прийняти план спільних дій у парламенті нового скликання. В УДАРі вважають, що цей документ має бути підписаний лідерами опозиційних сил, а також кожним народним депутатом, який виступає за зміну влади в Україні і здійсненню демократичних змін", - йдеться в заяві партії.

В УДАРі відзначають, що необхідною умовою реалізації плану є "усунення від влади режиму Віктора Януковича і звільнення політичних ув'язнених". "Сьогодні у нас є не тільки спільний ворог - авторитарний корумпований режим, - але й спільна мета: перетворення України в сучасну демократичну і справедливу державу", - сказано в плані.

Першочерговим завданням, заявляють у Кличка, є ліквідація корупційної системи і введення нових правил функціонування політичної та економічної систем країни. У своїй заяві УДАР пропонує партнерам прийняти відповідні зміни в законодавство.

Крім того, пропонується прийняти закон про порядок  імпічменту президента, а також створити ТСК в парламенті з питання відсторонення Януковича від влади. "Почнемо процедуру імпічменту чинного голови держави", - сказано в плані.

Партія також пропонує запровадити процедуру проведення виборів мерів міст у два тури, позбавити президента і парламент права призначати суддів, передавши це до компетенції Вищої ради юстиції.

Крім того, УДАР пропонує скоротити кількість податків, створити стимули для нових робочих місць і так далі.

Вибори-2012: досьє партій

Вибори-2012: всі новони й аналітика

Результати виборів-2012 в режимі онлайн

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини