RU

УДАР вимагає звіту Азарова в Раді

09.01.2013, 10:56
УДАР вимагає звіту Азарова в Раді - Фото
Микола Азаров
Фракція  УДАР у Верховній Раді України вимагає звіту прем'єр-міністра Миколи Азарова про результати діяльності уряду в 2012 році.

Крім самого прем'єра, повідомляє прес-служба УДАРу, партія вимагає відзвітувати міністрів соціально-економічного блоку уряду. "УДАР хоче почути про антикризовий план від першого віце-прем'єра Сергія Арбузова, міністра доходів і зборів Олександра Клименка, міністра фінансів Юрія Колобова і міністра соціальної політики Наталії Королевської", - сказано в заяві

У повідомленні говориться, що фракція УДАР, реалізуючи свою програму, виступає з рядом першочергових ініціатив для вирішення економічної та соціальної ситуації в Україні, яка "наближається до прірви". Зокрема, депутати фракції подали законопроект про зниження ставки єдиного соціального внеску, що "стане одним з факторів виведення з тіні малого та середнього бізнесу в Україні". Також УДАР представив проект закону про скасування більшості депутатських пільг. У фракції вважають, що скасування необгрунтованих пільг зніме навантаження на держбюджет і вивільнить кошти на вирішення дійсно важливих соціальних проблем в державі.

Також в ударі розробили законопроект про єдині принципи нарахування пенсій в Україні. Згідно з проектом, президент, народні депутати і члени Кабміну отримуватимуть пенсії на загальних підставах, як і всі пенсіонери в країні.

УДАР вимагає невідкладного розгляду цих питань Верховною Радою.

Досьє на партію УДАР
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини