RU

УДАР вимагає закласти в бюджеті гроші на позачергові вибори

08.01.2014, 13:09
УДАР вимагає закласти в бюджеті гроші на позачергові вибори - Фото
Віталій Ковальчук
УДАР вимагає передбачити в держбюджеті на 2014 рік кошти на проведення позачергових виборів президента і народних депутатів. Заступник лідера УДАРу Віталій Ковальчук вже вніс до Верховної Ради пропозицію виділити на ці цілі майже 2 млрд. грн., - повідомляє прес-служба УДАРу.

"На проведення позачергових виборів президента передбачається витратити майже 919 млн. грн. Позачергові вибори до парламенту повинні обійтися в 1 млрд. 42 тис. грн.", - сказано в повідомленні.

Кошти на проведення позачергових виборів депутат пропонує виділити за рахунок скорочення фінансування МВС. За словами Ковальчука, намір уряду збільшити фінансування МВС цього року майже на 2,5 млрд. грн. в порівнянні з 2013 роком є ​​необгрунтованим.

"Враховуючи існуючу політико-правову ситуацію,  яка склалася в Україні, і очевидну кризу легітимності президента і Верховної Ради в результаті значної втрати ними довіри громадян України, необхідно закласти до держбюджету кошти на проведення дострокових виборів. Таким чином матеріально буде забезпечений конструктивний і легітимний шлях подолання політичної кризи в країні", - зазначив Ковальчук.

Нагадаємо, раніше в опозиції заявили, що їхня мета - повернення до Конституції 2004 року, покарання винних, які віддавали накази про розгін мирних зібрань, відставка уряду Миколи Азарова і дострокові вибори президента і Верховної Ради.

Досьє на Віталія Ковальчука

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини