RU

УДАР вимагає розірвати військові контракти з Росією

26.03.2014, 10:33
УДАР вимагає розірвати військові контракти з Росією - Фото
Ірина Геращенко
Фракція УДАР вимагає розірвати більше 20-ти військових контрактів з Російською Федерацією і переглянути військову доктрину України. Про це заявила з парламентської трибуни народний депутат від фракції УДАР Ірина Геращенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Геращенко підкреслила, що в той час як весь світ розриває економічні відносини з Росією, в Україні як і раніше діють більше 20-ти військових контрактів з країною-агресором.

За словами депутата, зброя, яка виробляється на українських військових заводах за замовленням країни - агресора, може бути спрямована проти українців. Водночас, на цих заводах необхідно зберегти робочі місця.

"Тому нова влада повинна апелювати до країн Європейського Союзу з проханням технічної допомоги і компенсацією для підприємств, які повинні розірвати свої контракти з Російською Федерацією", - сказала вона.

Геращенко також підкреслила, що потрібно вимагати від українського уряду якнайшвидше переглянути військову доктрину країни "і чітко виписати, що на сьогоднішній день головною загрозою є країна-агресор, і це Російська Федерація".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини