RU

УДАР і Свобода порушили домовленості щодо голосування - Соболєв

24.07.2014, 15:07
УДАР і Свобода порушили домовленості щодо голосування - Соболєв - Фото
Сергій Соболєв
УДАР і Свобода порушили домовленості щодо голосування за урядові законопроекти до виходу з коаліції. Про це заявляють в Батьківщині і запевняють, що не будуть брати участі в новій коаліції, яка завадила б проведенню виборів. Про це заявив на брифінгу лідер фракції Батьківщина Сергій Соболєв, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він повідомив, що були досягнуті домовленості щодо змін до бюджету щодо фінансування армії, а також законопроектів, необхідних в рамках імплементації угоди про асоціацію з ЄС. Єдине рішення, яке категорично відмовився підтримувати УДАР, це енергетичний пакет, який припускав передачу в управління американським і європейським компаніям української ГТС. Соболєв зазначив, що шанс прийняти закони, за якими домовленості досягнуті, ще є на вечірньому засіданні.

"Що станеться зараз - спрогнозувати дуже складно, оскільки ряд фракцій ставили вимогу спочатку проголосувати закони, а потім розглядати всі інші питання, що стосуються життя країни, в тому числі питання дострокових виборів. Це питання піднімалося неодноразово на зустрічах з президентом України, в присутності прем'єр-міністра, голови Верховної Ради та голів фракцій коаліції", - сказав він.

Соболєв не пояснив, чи що саме заважає депутатам проголосувати за ці закони не в форматі коаліції. Він зазначив, що, швидше за все, вони отримають лише голоси депутатів від Батьківщини та Свободи. Він також зазначив, що прем'єр-міністр і члени уряду не вдаватимуться до тієї практики, яка використовувалася раніше, "коли без існування коаліції голоси шукалися будь-яким способом". Соболєв підкреслив, що питання, чи зможе уряд і далі існувати в нинішньому форматі, буде обговорюватися на зустрічі депутатів фракції Батьківщина з прем'єр-міністром.

"Ті, хто розраховує, що фракція партії Батьківщина в цих умовах буде проводити будь консультації щодо відновлення коаліції, сподіваються марно. Наші політичні опоненти і ті, хто підтримує агресора і терористів, Партія регіонів і комуністи, фракція, яка була створена за завданням сім'ї Януковича-Курченка за так звану стабільність і мир - це наші політичні вороги і саме тому фракція Батьківщина заявляє про свою готовність йти на вибори", - додав Соболєв.

Нагадаємо, раніше УДАР і Свобода заявили про вихід з парламентської коаліції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини