RU

УДАР представив у Верховній Раді свій проект Конституції

14.02.2014, 10:37
УДАР представив у Верховній Раді свій проект Конституції - Фото
e5c51b59ad2c52ae07cfc2aea03ecc87.jpg
Фракція партії УДАР у Верховній Раді України в четвер, 13 лютого, запропонувала парламентським фракціям до обговорення свій проект змін до Конституції України. Про це повідомляє прес-служба парламенту.

Як повідомив керівник робочої групи уповноважених представників депутатських фракцій з напрацювання узгодженого законопроекту про внесення змін до Конституції України, голова Комітету з питань правової політики Валерій Писаренко це вже третій варіант проекту змін, який відрізняється від проектів, представлених раніше фракціями ВО Батьківщина і Свобода, а також варіанту, представленого фракцією Комуністичної партії України.

За словами Писаренка, зараз всі три варіанти проекту змін до Основного закону опрацьовуються секретаріатом Комітету з питань правової політики і будуть запропоновані до розгляду робочою групою уповноважених представників фракцій.

Голова Верховної Ради запропонував провести в п'ятницю,14 лютого, додаткову нараду за участю керівників фракцій, зокрема, для обговорення розкладу засідань на наступний тиждень. На цій нараді, на думку Рибака, можна більш докладно обговорити питання, які опозиційні фракції пропонували винести на позачергове пленарне засідання. Наступним етапом міг би стати подальший розгляд запропонованих опозицією питань на черговій Погоджувальній раді парламенту у повному складі в наступний понеділок.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня лідери депутатських фракцій обмінялися своїми пропозиціями до законопроекту про зміну Конституції. У ході їх підготовки з'ясувалося, що у фракцій Батьківщина і УДАР не збігаються думку з ряду значущих статей документа.

У жовтні 2010 року Конституційний суд ухвалив рішення про скасування політреформи 2004 року. Зокрема, КС ​​визнав не відповідним Конституції закон "Про внесення змін до Конституції України" від 8 грудня 2004 року у зв'язку з порушенням процедури його розгляду і прийняття.

За Конституцією 1996 року, яка набрала чинності після рішення КСУ, президент має набагато більше важелів впливу на Кабінет міністрів, ніж за Основним законом зразка 2004 року.

Читайте також: Поправки до Конституції: позиції Батьківщини і УДАРу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини