RU

УДАР обурений фальшивим ударівцем - кандидатом у мери Василькова

06.05.2013, 14:14
УДАР обурений фальшивим ударівцем - кандидатом у мери Василькова - Фото
56b8ec05927c59a203fb512cfe4c5f09.jpg

Депутат Васильківської міської ради від УДАРу Сергій Сабов - єдиний легітимний кандидат на позачергових виборах мера Василькова, поданий місцевим осередком партії згідно вимог чинного законодавства. Про це йдеться в заяві опозиційної партії.

У прес-службі УДАРу підкреслюють, що будь-які інші кандидатури від імені партії є незаконними виборчими спекуляціями влади з метою усунення основного конкурента - єдиного кандидата від опозиційних сил на виборах мера Василькова.

"29 квітня 2013 року відбулися збори Васильківської міської організації партії «УДАР», на яких було ухвалено рішення висунути депутата Васильківської міськради Сергія Сабова кандидатом від партії на виборах мера Василькова. Більше того, цю кандидатуру підтримали й інші опозиційні політичні сили Київщини, зокрема ВО Батьківщина та ВО Свобода, які домовилися про висування та підтримку узгоджених кандидатів не лише у Василькові, але й на проміжних виборах депутатів Київської облради. Жодних інших кандидатур, окрім Сергія Сабова, на позачергових виборах Васильківського міського голови партією УДАР не розглядалося та не затверджувалося", - йдеться в заяві київської обласної організації партії.

В УДАРі нагадують, що напередодні виборчого процесу у Василькові у місцевому осередку партії відбулися кадрові зміни, про що було повідомлено територіальні органи юстиції. "рішення про перереєстрацію місцевої організації партії свідомо затягувалося, щоб створити юридичну колізію і таким чином забезпечити існування у місті Василькові «клону» партії УДАР", - підкреслюють у прес-службі партії.

"Люди, які подали іншу кандидатуру нібито від Васильківського осередку УДАРу, жодного відношення до партії не мають, оскільки були ще два місяці тому виключені з партії. Тепер вони фактично стали співучасниками злочинних дій, порушень виборчого законодавства та підробки документів. Виборчий процес у Василькові розпочинається із брудних технологій", - зазначили в УДАРі.

Київська обласна організація партії пообіцяла в судовому порядку домагатися реєстрації Сергія Сабова як єдиного кандидата від опозиційних сил і оскаржити рішення Васильківської міської виборчої комісії в Київському окружному адміністративному суді. "Партія регіонів, яка стрімко втрачає підтримку, зокрема, на Київщині, спочатку намагалася відтермінувати вибори у Василькові і відмовлялася голосувати за їх призначення у парламенті. Потім, коли під тиском опозиції вибори таки призначили на червень, влада вдалася до розробки інших сценаріїв їх зриву", - заявляють в опозиційній партії.

УДАР збирається також звертатися до Центральної виборчої комісії з вимогою скасувати незаконне рішення Васильківського виборчкому.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини