RU

УДАР не збирається розблоковувати Раду

16.02.2013, 21:34
УДАР не збирається розблоковувати Раду - Фото
782c76dd14415f6ef3c376cc40c56e24.jpg
"Нічне чергування у раді пройшло спокійно – жодних провокацій не відбулося. До нас приєднався Олесь Доній, який чергував разом з депутатами фракції УДАР всю ніч", - розповів депутат від УДАРу Віталій Чугунніков, якого цитує прес-служба партії.

"Судячи з висловлювань наших опонентів, провладні депутати не збираються йти на компроміси. У ніч з неділі на понеділок у сесійній залі чергуватиме іще більше наших депутатів-ударівців. Провладні депутати не хочуть ходити на роботу і голосувати особисто, тому ми не бачимо альтернатив. Ми продовжимо блокувати президію ВР і наступного тижня, поки наші вимоги щодо особистого голосування не будуть виконані", - додав він.

Опозиція вже другий тиждень блокує парламентську трибуну, через що не може початися друга сесія Верховної Ради сьомого скликання. Партія УДАР, ВО Свобода та ВО Батьківщина наполягають на включенні модернізованої системи Рада-3 з сенсорною кнопкою, або ж на голосуванні руками або бюлетенями. Якщо більшість не погодиться голосувати персонально, опозиціонери обіцяють продовжувати блокаду Ради. У Партії регіонів раніше заявляли, що система Рада-3 застаріла і необхідно розробити нову систему для голосування Рада-4.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини