RU

УДАР не висуватиме своїх кандидатів на довибори в Раду

16.10.2013, 14:59
УДАР не висуватиме своїх кандидатів на довибори в Раду - Фото
065988ba649b64acd52b3f35d5af9cb2.jpg
Партія УДАР  Віталія Кличка не висуватиме своїх кандидатів у тих п'яти округах, де 15 грудня відбудуться довибори до Верховної ради. Про це йдеться у привітанні лідера партії  УДАР делегатам з'їздів Батьківщини та Свободи, опублікованому на офіційному  сайті партії.

"УДАР свідомо підтримувати висунення в 5 округах, де 15 грудня відбудуться довибори до Верховної Ради, кандидатів від опозиції, у яких влада вкрала перемогу рік тому. Ми також готові об'єднати зусилля у забезпеченні прозорості виборів і пропонуємо створити спільний координаційний центр, щоб разом протидіяти спробам спотворити вибір громадян", - сказано у зверненні Кличка до партнерів по опозиції.

Нагадаємо, сьогодні з'їзд партії Батьківщина висунув кандидатів у чотирьох проблемних округах і прийняв рішення на п'ятому окрузі (N223, Київ) підтримати кандидата від партії Свобода Юрія Левченка. В окрузі N132 від Батьківщини балотуватиметься Аркадій Корнацький, N197 - Леонід Доценко, N194 - Микола Булатецький, N94 - Віктор Романюк.

Досьє на Віталія Кличка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини