RU

Учасники акції біля Межигір'я потрапили під кримінальну справу

24.07.2013, 10:44
Учасники акції біля Межигір'я  потрапили під кримінальну справу - Фото
Максим і Костянтин Лациби (фото - facebook.com)
Громадський рух Демократичний альянс заявляє, що влада почала репресії проти учасників акції біля Межигір'я - резиденції президента Вктора Януковича. Про це йдеться в повідомленні ДемАльянсу.

"Проти Костянтина Лациби і його брата, відомого громадського експерта Максима Лациби, порушено кримінальну справу про пограбування. За даними Броварської міліції, їх автомобіль знаходився на місці скоєння двох кримінальних злочинів. Як повідомляють в міліції, є свідки і відеодокази, які можуть це підтвердити" , - йдеться в повідомленні ДемАльянсу.

Костянтин Лациба зазначає, що спочатку вважав це непорозумінням. "Але коли зустрілися зі слідчим, то зрозуміли, що все серйозно. Прокоментувати цей абсурд, інакше як фабрикацію і репресії, я не можу", - сказав він.

Активіст пов'язує кримінальну справу зі своєю активною громадською діяльністю та акціями біля резиденції президента. "На нашому автомобілі я підвозив учасників акції. Напевно, там зафіксували номер машини і зараз активно фабрикують справу", - сказав він.

Разом з тим, як заявив голова Демльянса Василь Гацько, це вже не перший випадок тиску на учасників акції. "Вже довгий час ми отримуємо інформацію про стеження за нашими активістами з боку СБУ та міліції, але поки що все обмежувалося залякуванням", - зазначив Гацько.

"Ситуація з Костею і Максимом Лацибами свідчить про те, що підготовча робота завершена і найближчим часом ми будемо отримувати багато вигаданих кримінальних справ за нашими активістам. На жаль, влада не робить висновків з власних помилок. Наша відповідь проста: чим більше репресій, тим більше людей під воротами Межигір'я ", - заявив Гацько.

Одна з активісток руху, Наталія Соколенко, повідомила, що міліція показала відео, яке нібито має доводити причетність братів до пограбування. "На відео - інша модель автомобіля! Тобто, у Максима Лациби Skoda Octavia А5 facelift, а на відео -" Skoda Octavia A5 ", - повідомила вона.

"А номери, напевно, прикручені, такі ж, як у машини Максима Лациби. І ще одна деталь з відео: пограбування, чомусь, відбувалося вдень і саме, як навмисне, перед камерами спостереження", - зазначила Соколенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини