RU

Учасникам врадіївської ходи не загрожують репресії, - Захарченко

18.07.2013, 15:23
Учасникам врадіївської ходи не загрожують репресії, - Захарченко - Фото
Віталій Захарченко
Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко на зустрічі з учасниками врадіївської ходи пообіцяв, що МВС не застосовуватиме репресивних заходів до учасників штурму Врадіївського райвідділу міліції. Про це сам Захарченко повідомив за підсумками зустрічі.

"Мені громадяни з Врадіївки, їх троє було, розповіли, як вони бачать ситуацію на місці, попросили мене як міністра, щоб я зробив усе, щоб людей, які емоційно висловлювалися або діяли проти співробітників місцевої міліції, щоб я як міністр зробив все, щоб їх не притягали до відповідальності. Я таку обіцянку їм дав", - сказав Захарченко, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами міністра, громадяни з Врадіївки розповіли йому, що протиправні дії місцевих міліціонерів тривають вже більше десяти років. "Люди хочуть справедливості, щоб на всі їхні звернення в міліцію реакція була у правовому полі, щоб їх права не порушувались", - розповів він.

На уточнююче запитання журналістів, чи обговорювалося в ході зустрічі питання відставки Захарченка, міністр зазначив: "Громадяни до мене прийшли зі своїми проблемами, з наболілими питаннями, і їх взагалі не цікавлять політичні питання. А народні депутати, які привели із собою партійців, вони, звичайно, прийшли з такими вимогами. На врадіївських подіях дехто хоче заробити собі політичні бонуси".

Після зустрічі троє жителів Врадіївки, які брали участь у ході з самого початку, розповіли, що тепер вони мають намір повернутися додому і не братимуть участь у акції на площі Незалежності, яку анонсували громадські активісти та політики.

Досьє на Віталія Захарченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини