RU

Учасникам ходи на День Незалежності загрожує до п'яти років в'язниці, – МВС

30.08.2011, 08:41
Учасникам ходи на День Незалежності загрожує до п'яти років в'язниці, – МВС - Фото
afa08d4fae1c86eb3b495e793fd08e69.jpg

Учасникам ходи на День Незалежності загрожує до п'яти років в'язниці, – МВС

Міністерство внутрішніх справ України наразі продовжує перевірку фактів хуліганських, на його думку, дій з боку окремих учасників під час акції опозиційних політичних сил 24 серпня цього року.

Як повідомляє прес-служба відомства, слідчим відділом головного управління ГУ МВС України у Києві згідно зі статтею 115 Кримінально-процесуального кодексу (затримання слідчим підозрюваного у вчиненні злочину) затримано двоє учасників акції і порушено кримінальні справи за частиною 3 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

"Враховуючи те, що грубе порушення громадського порядку відбувалося внаслідок явної неповаги до суспільства (некоректні лозунги, заклики до невиконання вимог суду тощо), і було пов'язане зі вчиненням опору представникам влади, які виконували обов'язки з охорони громадського порядку, відповідно до вищезгаданої статті активісти можуть бути позбавлені волі на термін від двох до п'яти років", - сказано в заяві МВС.

В міністерстві нагадали також про те, що 23 серпня цього року Окружний адміністративний суд міста Києва виніс рішення щодо заборони проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій та інших зборів представниками політичних партій і громадських організацій в центрі Києва 24 серпня 2011 року.

Вимоги суду, на думку МВС, не були виконані і в день святкування 20-ої річниці Дня Незалежності України відбувся мітинг за участі представників політичних об'єднань, під час якого активісти намагалися здійснити пішу ходу до місць, заборонених рішенням суду, прорвали кордон з міліціонерів у форменому обмундируванні, завдали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості співробітникам міліції та зламали металеву огорожу.

Нагадаємо, повістки на допит за результатами святкування Дня Незалежності в центрі Києва отримали також 17 народних депутатів.

Діяльність української опозиції: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини