RU

Учасників Євромайдану лікуватимуть безкоштовно у Феофанії

08.12.2015, 11:05
Учасників Євромайдану лікуватимуть безкоштовно у Феофанії - Фото
d8c1896ac968e698a3565820f4d8ac6a.jpg
Учасники Євромайдану отримуватимуть безкоштовну медичну допомогу в клініці Феофанія. За постанову про забезпечення належним медичним обслуговуванням осіб, які отримали пошкодження під час участі в Революції гідності №3508 проголосував 301 народний депутат, передає кореспондент ЛІГА.net.

Відповідно до постанови, особам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження або ушкодження середньої тяжкості під час участі в Революції гідності, надаватиметься безкоштовне медичне обслуговування в клініці Феофанія.

Також безкоштовне медичне обслуговування їм надаватиметься в госпіталях ветеранів війни та військово-медичних закладах охорони здоров'я.

Як сказано в пояснювальній записці до документа, станом на листопад 2015 року в перелік осіб, які отримали за результатами СМЕ тяжкі тілесні ушкодження під час участі в Революції гідності, внесено 144 людини.

Процес формування переліку осіб, які отримали ушкодження середньої тяжкості, тільки почався. Станом на листопад 2015 року, в цей перелік внесено 50 осіб.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини