RU

UC RUSAL виділила $100 тис. допомоги населенню Західної України

04.08.2008, 17:24

"United Company RUSAL" виділила $100 тис. в якості благодійної допомоги населенню, що постраждало внаслідок зливових дощів та паводків в Західній Україні, і для ліквідації наслідків стихійного лиха.

Кошти UC RUSAL буде направлено на надання гуманітарної допомоги населенню, відновлення житлових будинків та ключових об'єктів соціальної інфраструктури у потерпілих районах, - повідомляє ПРАЙМ-ТАСС.

Станом на ранок понеділка, 4 серпня, у шести областях західного регіону України, а саме: в Івано-Франківській, Львівській, Вінницькій, Чернівецькій, Закарпатській та Тернопільській областях, які постраждали внаслідок стихійного лиха, залишаються підтопленими 49 населених пунктів. Усього було підтоплено 784 населених пункти і 44 тис. 945 житлових будинків.

"United Company RUSAL" було створено 27 березня 2007 року внаслідок об'єднання РУСАЛу, СУАЛу та глиноземних активів швейцарської "Glencore". До складу нової компанії увійшли 4 підприємства з видобутку бокситів, 10 глиноземних та 14 алюмінієвих заводів, а також 3 фольгопрокатні підприємства. Активи компанії розташовано на 5 континентах у 19 країнах світу.

Детальніша інформація про компанії >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини