RU

У ЗМІ потрапили подробиці перевезення Тимошенко до лікарні

27.04.2012, 11:32
У ЗМІ потрапили подробиці перевезення Тимошенко до лікарні - Фото
Фото: П.Посохов, segodnya.ua
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко голосно кричала, коли за нею приїхала швидка допомога для транспортування з Качанівської виправної колонії в лікарню  Укрзалізниці. Про це газеті Сегодня розповіли працівники 4-ї підстанції швидкої медичної допомоги Харкова.

Як повідомляє видання, офіційно керівництво підстанції коментарів не дає, але водії машин між собою обговорювали ситуацію. "У п'ятницю перевозив її Женя. Сьогодні він не працює. Нам всім було цікаво, ми обговорювали. Розповідали, що, коли наша швидка приїхала ввечері в колонію, Тимошенко голосно кричала. У машині вела себе спокійно, сказавши лише одну фразу:  Ви всі сволоти". Більше нічого від неї не було чутно протягом всієї дороги. Але коли приїхали в лікарню, вона знову почала шуміти, голосно кричати", - сказав водій однієї з машин 4-ї підстанції.

Нагадаємо, 25 квітня, омбудсмен Ніна Карпачова заявила, що у екс-прем'єр-міністра Тимошенко встановлено наявність тілесних ушкоджень - гематом. Її конвоювання з Качанівської виправної колонії в лікарню Укрзалізниці 20 квітня може розцінюватися як тортури, вважає уповноважений Верховної Ради з прав людини.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини