RU

У Януковича готова відповідь на блокування опозицією Ради

11.06.2013, 16:09
У Януковича готова відповідь на блокування опозицією Ради - Фото
Віктор Янукович
Верховна Рада повинна приймати важливі для життя країни закони, тому в разі подальшого блокування роботи парламенту потрібно провести позачергову сесію. Про це сьогодні на засіданні комітету з економічних реформ заявив президент Віктор Янукович.

Звертаючись до голови Верховної Ради Володимира Рибака, Янукович сказав: "Закони, які нам вдалося прийняти в минулому році і частина в цьому році - незавершені. Як кажуть, хай це буде на совісті Верховної Ради. Але наша позиція принципова: якщо далі продовжиться блокування парламенту, потрібно проводити позачергову сесію, Володимир Васильович, і приймати рішення. Ми це робимо заради людей".

Янукович вважає, що політики мають займатися справою, а не політиканством. "Закони, які стосуються економіки, які стосуються прийняття інших рішень з економічних питань, - вони напряму пов'язані з доходами бюджету. Їх також треба приймати - ці закони, розроблені урядом. І не дивитися на цих політиканів, які сьогодні заважають жити людям в країні" , - підкреслив президент, якого цитує його прес-служба.

"Безумовно, всі питання вирішуються за столом переговорів. Але якщо там не вирішуються проблеми, потрібно приймати, як кажуть, політичні рішення, сміливі", - зазначив Янукович.

Нагадаємо, опозиційні депутати ще в минулий четвер заблокували роботу Ради, вимагаючи особистого виступу президента України Віктора Януковича із щорічним посланням до депутатів, яке вони отримали в друкованому вигляді.

У п'ятницю регіонали почали збір підписів за проведення позачергового пленарного засідання. "Зараз організовується, відповідно до регламенту, збір підписів необхідної кількості депутатів (150, - ред.). Коли підписи будуть зібрані, визначимося з датою", - заявив народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини