У Євросоюз хочуть 55% українців - опитування

15.04.2016, 15:01
У Євросоюз хочуть 55% українців - опитування - Фото
f2893c49f722e98d9406ddeee6b18a1b.jpg
В Україні 55% опитаних виступають за вступ України в Європейський Союз. Про це свідчать результати опитування  соціологічної групи Рейтинг.

Респондентів просили відповісти, якби Україна могла стати членом тільки одного міжнародного економічного союзу, то з ким це було б зробити.

Ще 15% опитаних відповіли, що необхідно стати членом Митного союзу Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан).

15% не змогли відповісти, а ще 14% дали іншу відповідь.

У Євросоюз хочуть 55% українців - опитування

Опитування проводилося з 18 лютого по 4 березня у всіх областях (за винятком анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей). Було опитано 2 400 осіб старше 18 років. Допустима похибка не перевищує 2%.

6 квітня в Нідерландах
пройшов консультативний референдум щодо угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Згідно з попередніми результатами, за ратифікацію угоди проголосували 38,1% голландців, які прийшли на референдум. Свої голоси проти віддали 61,1% виборців.

Коментуючи попередні результати відбувся в Нідерландах референдуму, в Європарламенті зазначили, що 0,6% населення Євросоюзу не можуть вирішувати долю угоди.

Читайте також: Порошенко: Угоду про асоціацію з ЄС не буде змінено

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса