RU

У Європарламенті шоковані словами депутата Гурмай про Тимошенко

06.08.2013, 12:08
У Європарламенті шоковані словами депутата Гурмай про Тимошенко - Фото
Елмар Брок (фото - europarl.europa.eu)
Голова комітету Європейського парламенту з закордонних справ Елмар Брок шокований діями своїх колег-соціалістів і угорського депутата Європарламенту Зіти гурмани у справі Юлії Тимошенко.

"Неприємно шокований поведінкою делегації соціалістів і угорського депутата Європарламенту Зіти Гурмай, яка обманним шляхом втерлася в довіру Тимошенко і дала неналежну і непрофесійну оцінку стану її здоров'я", - заявив Брок, якого цитує прес-служба Тимошенко.

Брок зазначив, що "вражений тим, що ця депутат-соціаліст приймає існування вибіркового правосуддя". "Швидше за все, це пов'язано з комуністичною традицією її партії", - вважає євродепутат.

31 липня стало відомо про те, що делегацією депутатів Європарламенту відвідала Тимошенко. Групу супроводжував регіонал Олександр Фельдман.

За інформацією захисту Тимошенко, згоду на зустріч було отримано шляхом обману. "Юлії Тимошенко сказали, що її повинні відвідати Кокс і Квасьнєвський", - повідомив захисник Сергій Власенко.

Пізніше на прес-конференції депутати делегації поширили "помилкову інформацію про стан здоров'я Юлії Тимошенко та її позиції про інтеграцію України в Євросоюз", кажуть у партії Тимошенко.

Нагадаємо, серед іншого, Гурмай заявляла наступне: "Тобто вона (Тимошенко) повинна бути досить мудрою, щоб розуміти, що це кінець. Вона повинна прийняти той факт, що вона повинна завершити свою гру".

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини